KISS Forever Band – 50 years of KISS Tour 2024 – Kaunas

Populiariausios grupės „Kiss“ dainos pavasarį skambės Lietuvoje

2024 m. balandžio mėnesį jau visi bus pamiršę Šv. Valentino dieną, tačiau bučinių Lietuvoje tikrai netruks: pirmą kartą mūsų šalyje koncertuos „KISS Forever Band” – populiariausia Europoje grupės „Kiss” dainas atliekanti tribute grupė. Net du jų koncertai vyks balandžio 18 d. Vilniaus klube „Vakaris” ir balandžio 19 d. Kauno „Oazėje”.

KISS Forever Band – You Wanted The Best:
https://youtu.be/4LfQWwh0LHI

2012 m. sausį grupė laimėjo oficialų titulą „Nr.1 European KISS tribute band“, nes buvo vienintelė grupė iš Europos Las Vegase (JAV) vykusiame 4 grupių finale, kurį organizavo „KISS Monster Mini Golf“. Daugiau nei 200 grupių iš viso pasaulio siekė patekti į šį finalą, tačiau tik keturios laimėjo galimybę skristi į Las Vegasą, todėl „KISS Forever Band” ten pasirodė kartu su dviem JAV ir viena Australijos „Kiss” tribute grupėmis.

„KISS Forever Band” koncertinė programa apima nuo ankstyvųjų „Kiss” kūrinių iki šių dienų. Jų klausytojai be jokių abejonių kiekviename koncerte ne tik išgirsta didžiausiu hitus, kaip „I was made for lovin’ you”, „Rock and roll all nite”, „Crazy nights”, „Detroit rock city”, „Lick it up” ar „Deuce”, bet ir atranda tokius muzikinius perliukus, kaip „Beth“, „War machine“, „Hard times“, „Parasite“ ir kt.

KISS Forever Band – Brienzer Rock Medley:
https://youtu.be/Sljuj7UoqSA

Grupė „KISS Forever Band” susikūrė 1995 m., kuomet jos nariai norėjo retkarčiais susibėgti ir pagroti savo mėgstamos legendinės grupės „Kiss” dainas. Gandas apie juos ėmė sklisti sparčiai,  grupė kasmet ėmė gauti vis daugiau kvietimų koncertuoti, o lūžis įvyko 1998 m., kuomet jie surengė pirmą turą Vokietijoje. Jų koncertų kiekis staiga pakito nuo kelių pasirodymų iki 70-80 pasirodymų per metus, o koncertų geografija apėmė visą Europa, įskaitant Austriją, Šveicariją, Jungtinę Karalystę, Nyderlandus, Italiją, Ispaniją, Švediją, Suomiją, tame tarpe didžiausius Maltos, Čekijos, Ukrainos ir Portugalijos festivalius ir klubus bei arenas.

„KISS Forever Band” jau yra surengusi daugiau nei 1400 pasirodymų 28 skirtingose šalyse ir nesiruošia sustoti. Šiemet gastrolių „50 years of KISS tour 2024” metu kolektyvas planuoja pirmą kartą aplankyti ne tik Kiprą, Tenerifės salą, Norvegiją, bet ir visas tris Baltijos šalis.

Švęskime karščiausią rokenrolo grupę pasaulyje kartu!

KISS Forever Band – promo video:
https://youtu.be/bharM2bWG1g

Renginys pasibaigęs

Data

Bal 19 2024
Renginys pasibaigęs!

Laikas

20:00

VISA INFORMACIJA APIE RENGINĮ

Plačiau

Žymės

Koncertas

Vieta

Kauno OAZĖ - Pramogų klubas
Baltų pr. 16, Kaunas
Plačiau